Оформлення експорту

  • «Працівники ZED Consulting, зуміли комплексно та водночас з усіма деталями підійти до вимог моєї продукції власного виробництва, та допомогли розробити повний пакет документів, що необхідні для здійснення експорту товару у країни Європи. Такі професійні дії працівників компанії дозволяють мені своєчасно та без додаткових затрат, доставляти товар клієнтам по усьому континенту. Операція експорту від виникнення задуму і до доставки товару клієнту перебуває під пильним контролем брокера, що дає мені змогу спокійно планувати наступні поставки, не вдаючись у митні формальності. Дякую Вам велике!!! Успіху у не легкій праці!!!»
    Олег

Оформлення імпорту

  • Звернувся до компанії ZED Consulting з питань митного оформлення імпортної операції. Несподівано швидко знайшли спільну мову з працівниками колективу і одразу приступили до роботи. Кваліфікований митний брокер оперативно організував роботу та чітко розрахував усі митні платежі і збори, чим допоміг моїй компанії забезпечити наявність відповідного асортименту продукції з метою реалізації імпортного товару на території України. Усім бізнес партнерам рекомендую ZED Consulting. Індивідуальний підхід до клієнта, прозорі, відкриті та зрозумілі розрахунки вартості послуг та митних платежів – суттєва перевага компанії перед конкурентами.
    Ірина

Розмитнення вживаного автомобіля

  • Коли надумав придбати автомобіль, колеги порадили брокерів які достовірно розраховують вартість вживаного автомобіля та надають супровід у його розмитненні у як найкоротші строки. Все чітко, зрозуміло, без «підводних каменів» та без додаткових витрат – це саме те, що хоче знати кожен громадян котрий купляє таку річ як власне авто. Рекомендую ZED Consulting усім, хто зацікавлений в купівлі імпортних вживаних автомобілів.»
    Андрій
НАВЕРХ