МИТНЕ ОФОРМЛЕННЯ ТРАНСПОРТНОГО ЗАСОБУ

Митне оформлення є необхідною умовою у придбанні імпортного товару чи транспортного засобу. Спеціалісти у сфері розмитнення транспортних засобів допоможуть Вам розмитнити авто з усіма необхідними документами та дозволами. Швидка, достовірна вартісна оцінка Вашого транспортного засобу, дозволяє прорахувати загальні фінансові витрати, а детальний перелік документів на ввезення автомобіля, допоможе уникнути несподіванок при постановці на облік транспортного засобу в Україні.

Розрахунок митних платежів індивідуально для вашого легкового автомобіля, допомога та супровід митних брокерів зроблять розмитнення автомобіля швидким та зручним. Оперативні та вичерпні консультації по купівлі автомобіля.

Розмитнити авто – покрокова процедура отримання автомобіля на іноземній реєстрації для громадян з усіма документами «під ключ».

Детальний прорахунок обов'язкових митних платежів в залежності від транспортного засобу, та аналіз дозволів та документів проведе митний брокер.

Електронне декларування з урахуванням митного законодавства та встановленої тарифікації обрахунку акцизного, імпортного збору і ПДВ на юридичну або фізичну особу для імпорту транспортного засобу. Легкові автомобілі, вантажні автомобілі, мотоцикли, тягачі причепів та напівпричепів та інші транспортні засоби підлягають розмитненню згідно ставок акцизного податку та ввізних ставок мита індивідуально відповідно до Митного кодексу України та Податкового кодексу України.

Індивідуальний підхід

Індивідуальний підхід та швидке оформлення «під ключ» до кожної декларації.

Допомога

Допомога новоствореним суб’єктам успішно розпочати міжнародну діяльність.

Підтримка

Підтримка на усіх етапах здійснення зовнішньоекономічної діяльності за Вашими вимогами.

Професійне поєднання

Професійне поєднання Ваших митних, податкових, юридичних, бухгалтерських інтересів у єдиній компанії ZED Consulting.

ПОДАТИ ЗАЯВКУ НА СПІВПРАЦЮ

Після заповнення форми, ми зв'яжемось з Вами для уточнення всіх деталей.

ЗВОРОТНІЙ ЗВ'ЯЗОК

Графік роботи: Пн–Пт з 9:00 до 18:00

81500, Львівська область,
м. Городок, вул. Львівська, 659А

79034, м. Львів, вул. Навроцького,
буд. 33, Україна

Телефон: +38 (098) 944-94-43

НАВЕРХ